CZ | EN

Tým

Miroslav Kosnar cb

Miroslav Kosnar (strategický management)

Více než 15 let sbírá zkušenosti v oblastech řízení významných procesů v různých společnostech. Před zahájením spolupráce se skupinou CIMEX pracoval Miroslav například pro společnost GTS International nebo Perfetti Van Melle, kde byl mimo jiné zodpovědný za implementaci mezinárodního know how do firemních financí a IT. Od roku 2006 Miroslav působí v CIMEX GROUP, kde zastával nejdříve pozici finančního ředitele celé skupiny a od roku 2011 je jejím generálním ředitelem zodpovědným za strategii a realizaci významných investičních projektů. Za dobu svého působení ve skupině CIMEX se Miroslav podílel na řadě významných realitních projektů včetně developmentu hotelu v Petrské ulici, akvizicích souboru nemovitostí Garden Eleven, City West B1 a na několika realitních a hotelových transakcích v USA. Miroslav je absolventem Vysoké školy ekonomické v Praze.

 

Petr_Skalický

Martin Skalický (management fondu, fund raising)

Martin působí více jak 20 let v oblasti trhu s nemovitostmi.  V roce 1993 nastoupil do mezinárodní poradenské společnosti Healey&Baker (později známá jako Cushman&Wakefield) a zahájil tak profesní kariéru v oblasti komerčních nemovitostí. Postupně sbíral zkušenosti v oblasti obchodování s nemovitostmi, dále při jejich strategickém řízení a oceňování. Před zahájením spolupráce s CIMEX GROUP pracoval pro společnosti REICO investiční společnost České spořitelny, a.s., (správce a administrátor nemovitostního fondu České spořitelny). Zde pracoval zprvu na pozici člena představenstva a investičního ředitele a podílel se aktivně na tvorbě portfolia nemovitostí. V roce 2012 byl zvolen předsedou představenstva a jmenován generálním ředitelem společnosti REICO. Své zkušenosti rozšířil o aktivity v oblasti fund raisingu. Od září 2015 působí Martin ve skupině CIMEX na pozici ředitele fondu a investic nemovitostního fondu EDULIOS. Je absolventem ČVUT v Praze.

 

Jiri Adamčík cb

Jiří Adamčík (právo, řízení rizik)

Jiří je absolventem Právnické fakulty Masarykovy univerzity v Brně. Prakticky od počátku své kariéry se Jiří zaměřuje převážně na právní aspekty různých realitních transakcí (akvizice, prodeje, financování, pronájmy, facility management) a korporační právo. V současné době působí Jiří jako ředitel právního odboru ve skupině CIMEX. Za uplynulých více než 10 let se Jiří podílel na řadě transakcí realizovaných skupinou CIMEX, z nichž můžeme jmenovat např. akvizice projektu CityWest B1 a Garden 11 nebo realizace rezidenčních projektů v Mariánských Lázních.

   

 

Michal Necas cb

Michal Nečas (obchodní činnost, facility management)

Vzhledem ke své specializaci se Michal od počátku své kariéry zaměřoval zejména na oblast property a facility managementu. Jeho zkušenosti a know how tedy zahrnují zejména oblast komplexní správy budov, řízení developerských projektů, rekonstrukcí a rozvojových nemovitostních projektů. Michal nyní působí jako ředitel majetkového portfolia CIMEX GROUP. V posledních letech se Michal podílel například na hotelovém developmentu objektu v Petrské ulici, nastavení komplexního FM na všech budovách skupiny CIMEX a akvizici projektu City West B1. Michal vystudoval České vysoké učení technické v Praze.Jan_Kratochvíl

Jan Kratochvíl (obchodní činnost, pronájmy nemovitostí)

Jan již 15 let sbírá zkušenosti v real estate se zaměřením na prvotřídní administrativní projekty a také zastupování mezinárodních firem vyhledávající nová sídla. Svoji karieru začínal v mezinárodní poradenské společnosti Knight Frank, kde pracoval 10 let a byl zodpovědný za vedení týmu pronájmů a zastupování nájemců. Před nástupem do koncernu Cimex Group pracoval na pozici Associate Director pro nadnárodní poradenskou společnost CBRE, kde měl na starosti zastupování klíčových klientů jako například Nestlé, Hewlett Packard, DHL a zároveň byl zodpovědný za poskytování souvisejících real estate globálních korporátních služeb. Je absolventem Univerzity Hradec Králové Pedagogická fakulta.

 

Ondrej Stepanek cb

Ondřej Štěpánek (transakce, strukturování, financování, projektový management)

Svou pracovní kariéru zahájil v mezinárodních auditorských společnostech (KPMG, Deloitte), kde se podílel na auditu celé řady společností z oblasti výroby, služeb a finanční oblasti. Ondřej působil také jako projektový manažer ve skupině KKCG a senior projektový manažer ve společnosti RSM TACOMA. Ondřej se podílel na desítkách transakcí realizovaných v ČR nebo na různých zahraničních trzích a jeho specializace je především ve strukturování a realizaci transakcí, zajištění financování a projektovém managementu. Ondřej nyní působí ve skupině CIMEX jako projektový manažer zodpovědný za realizaci a rozvoj projektu fondu EDULIOS. Ondřej vystudoval Vysokou školu ekonomickou v Praze.